Advertising
SUA au pierdut 11 miliarde de dolari în prima săptămână a războiului cu Iranul

SUA au pierdut 11 miliarde de dolari în prima săptămână a războiului cu Iranul
Scris deRealitatea de Bistrita
Publicat12 mar. 2026, 08:01
Sursărealitatea.net
După o săptămână de război împotriva Iranului, Statele Unite au pierdut peste 11,3 miliarde de dolari, potrivit unui briefing al Pentagonului pentru membrii Congresului, afirmă New York Times, notează AFP.
Citește și
- 20:57Fost ministru al Energiei: ”Victorie pentru România! Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri!”
- 14:06Românii cheltuie peste 85% din tot ce câștigă. Taxele și impozitele apasă greu pe bugetele familiilor de la oraș
- 12:11ANAF trimite notificări în toată țara! Românii cu venituri din străinătate, obligați să depună Declarația Unică
- 10:12Salariul minim crește la 4.325 lei brut de la 1 iulie 2026. Ce se schimbă pentru angajați
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Bistrita și pe Google News


























