Advertising
Posibile întreruperi în emiterea rovinietei, din cauza unor lucrări la sistemul informatic
4 iun. 2024, 12:49
Actualizat: 4 iun. 2024, 12:49

Posibile întreruperi în emiterea rovinietei, din cauza unor lucrări la sistemul informatic
Articol scris de Scris de Realitatea de Bistrita
Anunțul CNAIR
Compania Naţională de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR) anunţă posibile îngreunări/întreruperi în emiterea rovinietei şi peajului din cauza unor unor lucrări la sistemul informatic. Lucrările vor avea loc joi.
„CNAIR informează utilizatorii reţelei de drumuri naţionale şi autostrăzi că joi, 06.06.2024, în intervalul orar 00:00 - 02:00, emiterea rovinietelor şi peajelor prin SIEGMCR poate fi îngreunată/întreruptă pentru scurte perioade de timp”, a transmis, marţi, CNAIR.
Compania precizează că situaţia poate apărea urmare a unor lucrări de update ale echipamentelor de comunicaţii din centrul de date.
Advertising
Citește și:
- 17:50 - Panică într-un magazin din Baia Mare: explozie în zona tehnică, clienți evacuați
- 17:30 - Gică Hagi, dezvăluiri emoționante despre ultimul mesaj primit de la Mircea Lucescu
- 16:56 - Ucraina, mai departe de aderarea rapidă la UE: propunerea alternativă oferită de Germania și Franța
- 16:45 - 20:55 – Ediție eveniment „Culisele Statului Paralel” cu Anca Alexandrescu
Advertising
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bistrita și pe Google News
Advertising
Advertising














