Advertising
Iranul își activează agenții adormiți din Europa

Iranul își activează agenții adormiți din Europa
Scris deRealitatea de Bistrita
Publicat6 mar. 2026, 14:47
Sursărealitatea.net
Amenințare gravă de securitate la adresa Europei! Iranul începe să își activeze celulele de agenți adormiți de pe continent! Patru indivizi suspectați că puneau la cale atacuri teroriste au fost arestați de poliția britanică. Cu toții au cetățenie iraniană, iar 3 dintre ei sunt și cetățeni ai Marii Britanii, potrivit Realitatea PLUS.
Citește și
- 14:03Scandal în coaliție! Claudiu Manda îl atacă dur pe Bolojan: „Ați căutat un pretext ca să nu vă țineți de cuvânt”
- 13:17Zi decisivă pentru formarea Guvernului: PNL, USR și UDMR fac ultimele calcule înainte de desemnarea premierului
- 10:36Von der Leyen, anchetată după ce a refuzat să facă publică o discuție secretă cu Zelenski și alți lideri
- 09:20Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Ilie Bolojan: miza ascunsă din negocierile pentru guvern
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Bistrita și pe Google News


























