Advertising
Aproape 500 de persoane, printre care și una din Spania, vaccinate anti-covid, sâmbătă, în centrul drive-through din Bistrița! Azi, până la ora 12.00 s-au vaccinat peste 200 de persoane

Aproape 500 de persoane, printre care și una din Spania, vaccinate anti-covid, sâmbătă, în centrul drive-through din Bistrița! Azi, până la ora 12.00 s-au vaccinat peste 200 de persoane
Scris de Muresan Rodica Publicat: 9 mai 2021, 13:30
Vaccinarea împotriva noului coronavirus continuă în municipiul Bistrița
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:40Cum arată noul pașaport al SUA. Documentul conține și imaginea lui Donald Trump
- 09:29Cât costă benzina și motorina sâmbătă, 27 iunie
- 09:09Trenurile, obligate să meargă mai încet din cauza caniculei din weekend. Vor exista întârzieri uriașe
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bistrita și pe Google News

























