Un șofer beat a scăpat cu viață după două accidente și un incendiu! Mașina în care se afla bărbatul a ars ca o torță
19 sept. 2023, 09:46
Actualizat: 19 sept. 2023, 09:46

Un șofer beat a scăpat cu viață după două accidente și un incendiu! Mașina în care se afla bărbatul a ars ca o torță
Articol scris de Scris de Realitatea de Bistrita
Un șofer băut a scăpat ca prin minune după ce mașina în care se afla a explodat
Un șofer baut a scăpat ca prin minune după ce mașina în care se afla a explodat. Bărbatul a lovit două capete de pod după ce a pierdut controlul volanului. Impactul a fost atât de violent încât s-a răsturnat cu automobilul care a luat foc. Incidentul s-a petrecut în localitatea Nușeni, județul Bistrița Năsăud.
Incendiul urmat de o deflagrație a fost văzut de la câțiva kilometri distanță. Martorii spun că șoferul abia se mai ținea pe picioare din cauza băuturii atunci când a coborât din mașină.
Halucinant este faptul că, sătenii l-au ajutat să pună mașina pe roți după ce a lovit primul cap de pod, dar el s-a urcat din nou la volan și a demarat în trombă. Șoferul are acum dosar penal.
Citește și:
- 09:16 - Ora 10:00 - Protest pașnic în fața CNA, după suspendarea licenței Realitatea Plus. Forțele de ordine sunt deja mobilizate în jurul instituției
- 21:30 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: "Este o nedreptate periculoasă, atât CCR, cât și CNA conduc România în locul poporului român!”- președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bistrita și pe Google News











