Scris deRealitatea de Bistrita
Publicat4 mar. 2026, 10:21
Sursărealitatea.net
Ana Maria Bărbosu a câştigat titlul de gimnasta anului 2025, în campania lansată de forul european de profil (European Gymnastics).
Citește și
- 12:36Fostul prezentator Top Gear, Jeremy Clarkson, în remisie după tratamentul pentru cancer la prostată
- 11:55Sorana Cîrstea primește o veste importantă înainte de Wimbledon. Câte românce intră pe tabloul principal
- 11:18Arena Națională, în continuare indisponibilă pentru fotbal. Probleme mari pentru FCSB și Dinamo
- 09:31Prima victorie a Egiptului la Cupa Mondială
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bistrita și pe Google News


























