Advertising
Incendiu în subsolul Prefecturii Bistrița-Năsăud! Au ars materiale sanitare pregătite pentru 10 primării

Incendiu în subsolul Prefecturii Bistrița-Năsăud! Au ars materiale sanitare pregătite pentru 10 primării
Scris de Muresan Rodica Publicat: 26 sept. 2020, 12:09
Noaptea trecută, în jurul orei 01.00, a avut loc un incendiu minor în subsolul
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bistrita și pe Google News

























