Tânărul de 24 de ani din Bistrița-Năsăud, internat în urmă cu 5 zile după ce a fost depistat cu CoVid-19, este declarat VINDECAT

Tânărul de 24 de ani din Bistrița-Năsăud, internat în urmă cu 5 zile după ce a fost depistat cu CoVid-19, este declarat VINDECAT
Unul dintre bistrițenii care au fost infectați cu CoVid-19 a fost vindecat
Unul dintre bistrițenii care au fost infectați cu CoVid-19 a fost vindecat. Anunțul a fost făcut de prefectul de Cluj, Mircea Abrudean.
Avem primul caz vindecat din Bistrița-Năsăud de CoVid-19. Este vorba despre tânărul de 24 de ani din orașul Năsăud, care a stat o bună perioadă în carantină la Colibița. Acesta a primit rezultatul care îi confirma faptul că este pozitiv, pe data de 25 martie, în aceeași zi fiind transportat la Spitalul de Boli Infecțioase din Cluj. După cinci zile analizele i-au ieșit perfecte, astfel că medicii au decis să îl externeze.
Citește și:
- 14:16 - Statul ne scoate la tablă ca să vadă tot cartierul cine a sărit peste plata impozitului
- 14:07 - Scandal pe Aeroportul Otopeni. O mamă acuză un tratament abuziv
- 14:03 - SURSE Văduva lui Gabriel Cotabiță, administrator la un salon de masaj unde se practica prostituția
- 13:19 - Zeci de familii, captive în propriile case după alunecările de teren
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bistrita și pe Google News











