Scris de Realitatea de Bistrita Publicat: 9 mai 2026, 10:14
O femeie de 53 de ani din județul Bistrița-Năsăud și-a pierdut viața după ce a fost atacată de un urs într-o zonă izolată, aflată în apropierea comunei Telciu.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
- 11:28Intervenție cu focuri de armă în Capitală: polițiști atacați de un agresor înarmat
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bistrita și pe Google News



























